• foto-ptaki.pl
  • foto-ptaki.pl
  • foto-ptaki.pl
foto-ptaki.pl arrow Wydarzenia
 

Sonda

Jaki korpus uważasz za najlepszy do fotografowania ptaków?


 

Jaki obiektyw uważasz za najlepszy do fotografowania ptaków?


 

Wydarzenia
01.04.2014.
logoDo 30 kwietnia można nadsyłać prace na konkurs "BioPhotoContest" zatytułowany "Lasy umiarkowane - pejzaże, natura, zwierzęta, rośliny, formy i kolory". Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest oprócz nadesłania prac, także wpłata kwoty 30EUR na konto organizatora. Dokładne informacje na temat warunków konkursu są dostępne w regulaminie (j. angielski)
linia
 
01.04.2014.
Do 30 kwietnia jest czas na nadsyłanie prac na konkurs im. Włodzimierza Puchalskiego, na którego już XIX edycję zaprasza Łowiec Polski. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie organizatora. Główną nagrodą - Grand Prix w konkursie jest 5000 PLN oraz medal im. Włodzimierza Puchalskiego. Ponadto przyznane zostaną nagrody za najlepsze zdjęcie w każdej z trzech kategorii – gdzie nagroda pieniężna za pierwsze miejsce wynosi 1000 zł.
Nadesłane prace będą oceniane w następujących kategoriach:
- piękno
- ruch
- sceny myśliwskie

W każdej kategorii można nadsyłać fotografie czarno-białe i barwne. Każdy uczestnik może nadesłać nie więcej niż 5 zdjęć do każdej kategorii. Wszystkie nadesłane zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane.

Prace należy nadsyłać wyłącznie w formie elektronicznej, dołączając wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
linia
 
24.03.2014.
XXV PHOTO CONTEST STORK WEEK 2014 - XXV konkurs fotograficzny "Tydzień bociana 2014".
Tematem konkursu są oczywiście bociany (a konkretnie - bocian biały). Regulamin w skrócie jest następujący:

- konkurs otwarty dla profesjonalistów i amatorów
- jeden autor może przedstawić nie więcej niż dwie prace fotograficzne kolorowe lub czarno-białe, format papierowy 20x30 lub 30x45 cm.
- prace muszą dotrzeć na adres:
Ayuntamiento de Alpartida del Caceres
Plaza Mayor, 30
10910 Malpartida de Caceres
Spain / Hiszpania

- Zestaw prac musi zawierać osobną kopertę z danymi autora (imię, nazwisko, adres, email, telefon oraz kopia paszportu). Same zdjęcia muszą być oznaczone godłem/pseudonimem opisanym także na kopercie z danymi
- Zdjęcia będą poddane ocenie Jury, która jest ostateczna
- Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Malpartida podczas obchodów tygodnia bocianów.
Więcej informacji w języku angielskim:

dip interior-en

linia


 
16.01.2014.

Wydawnictwo Lynx – wydawca Handbook of the Birds of the World poraz drugi zaprasza do udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym, którego tematem są ptaki. Na zwycięzcę oczekuje zestaw do digiskopingu firmy Swarovski oraz kolekcja wydawnictw Handbook of the Birds of the World o łącznej warości 6800 euro. Więcej informacji o konkursie na stronie organizatora: www.hbwcontest.com

linia

 
13.01.2014.
W dniach 4-6 kwietnia 2014 roku, już poraz czwarty, odbędzie się impreza pod nazwą Poznański Dzień Fotografii 2014 (PDF 2014). Organizatorem imprezy jest Związek Polskich Fotografików Przyrodniczych Okręg Wielkopolski. W programie PDF znajdują się m. in. wystawy fotograficzne, pokazy zdjęć, warsztaty dla dzieci oraz z makrofotografii, wystawy wydawnictw i prezentacja sprzętu fotograficznego. Również w ramach PDF zostanie rozstrzygnięty konkurs fotograficzny – ze szczegółami imprezy oraz zasadami udziału w konkursie można zapoznać się pod tym adresem: baszynscy.nazwa.pl/zpfp_konkurs Termin nadsyłania prac upływa 15.02.2014 roku!
linia
 
13.01.2014.
Został nieco ponad miesiąc na zgłoszenie fotografii do konkursu Wildlife Photographer of the Year 2014. Tegoroczny konkurs jest 50-tą edycją tego międzynarodowego, prestiżowego konkursu organizowanego przez Muzeum Historii Naturalnej (Natural History Museum) w Londynie. Pośród lauretatów poprzednich edycji znajdują się także utalentowani polscy fotografowie. W 2013 r. nagrodę w kategorii młodzieżowej 15-17 lat zdobył Mateusz Piesiak, dla którego było to już drugie wyróżnienie na przestrzeni ostatnich lat. Zachęcam do udziału. Więcej szczegółów na temat samego konkursu na stronie organizatora (j. angielski) , regulamin w języku polskim można znaleźć tutaj
Uwaga: proszę zwrócić uwagę na zastrzeżenie organizatora, że w przypadku wątpliwości obowiązuje anglojęzyczna wersja regulaminu - więc mimo wszystko warto się z nią zapoznać.
linia
 

Strony:
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»
Pozycje :: 7 - 12 z 80
 
2007-2017 © Paweł Wietecha, nota prawna
 jesteśmy też na facebooku ostatnia aktualizacja: 05.04.2015, 18:29co nowego?
1x1px_trns.gif